Sklepy Internetowe Magento

Sklepy Internetowe Magento

Magento to jedna z najbardziej popularnych a zarazem najbardziej zaawansowanych platform służących do prowadzenia sklepów internetowych. Oferta platformy Magento jest dedykowana przede wszystkim dla właścicieli dużych sklepów internetowych, którzy szukają efektywnego, rozbudowanego skryptu oferującego możliwie jak najszersze możliwości zarówno pod względem infrakstruktury jak i pozycjonowania pod SEO. Z platformy Magento mogą jednak z dużym powodzeniem korzystać również właściciele mniejszych sklepów internetowych, którym zależy na efektywnej rozbudowie swojego internetowego biznesu oraz pozyskaniu bazy pod przyszłą ekspansję rynkową. Badania dowodzą, że sklepy internetowe magento osiągają znacznie lepsze rezultaty, zarówno pod względem ilości klientów, jak i wysokości przychodów, od sklepów korzystających z mniej zaawansowanych skryptów.

Platforma Magento: najważniejsze zalety

Klienci korzystający z usług platformy Magento podkreślają przede wszystkim kilka najbardziej istotnych z ich punktu widzenia zalet tego zaawansowanego skrypu do prowadzenia sklepów internetowych. Przede wszystkim, platforma umożliwia naprawdę skuteczne pozycjonowanie witryny sklepu w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększenie liczby klientów odwiedzających witrynę jest możliwe w stosunkowo niedługim czasie. Przeważnie sklepy internetowe magento zyskukują nawet do 30 procent wzrostu liczby odwiedzających w przeciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia korzystania z platformy.

Kolejna niezwykle istotna zaleta to szeroka społeczność: z platformy Magento korzystają tysiące użytkowników, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektywnego wsparcia w dosłownie każdej sytuacji. Magento to także wyjątkowo rozbudowana funkcjonalność: platforma oferuje między innymi możliwość prowadzenia kilku sklepów internetowych jednocześnie przy korzystaniu z jednego panelu użytkownika. Następny niewątpliwy a zarazem bardzo przydatny atut to możliwośc niemal nieograniczonej rozbudowy skryptu przez programistę: pozwala to na ukształtowanie witryny sklepu internetowego w sposób dokładnie odpowiadający oczekiwaniom oraz preferencjom jego właściciela.

Inne zalety

Jako jedna z nielicznych platform, Magento jest dostępna również w bardziej zaawansowanej, płatnej wersji. Użytkownicy, którzy zdecydują się na korzystanie z tego wariantu zyskują dostęp do wysoko priorytetowego wsparcia technicznego a także licznych i wysoce zróżnicowanych możliwości edycji. Badania rynkowe dowodzą, że sklepy internetowe magento, które korzystają z płatnej, jeszcze bardziej rozbudowanej wersji platformy, uzyskują jeszcze lepsze wyniki w zakresie sprzedaży a także liczby klientów odwiedzających stronę.